Pomocný kuchár

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď, príp.dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600,00 € brutto mesačne (z toho základná mzda 480,00€ + 120,00€ osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pomocné práce pri príprave jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) podľa jedálneho lístka nemocnice.
  • Výroba jednoduchých druhov teplých jedál, cukrárenských výrobkov a jedál studenej kuchyne.
  • Pomoc pri výdaji stravy na oddelenia nemocnice a v zamestnaneckej jedálni.

  • Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení.
  • Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa.
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov.
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS.
  • Príjemné pracovné prostredie.

Svoje životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte v slovenskom jazyku.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár, kuchár - čašník(servírka)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade nevyučeného kuchára / kuchárky požadujeme prax v odbore minimálne 2 roky.

Sme MEDIREX GROUP – skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silných stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi – Laboratóriá Limbach v Heidelbergu – si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocnica Malacky
Duklianskych hrdinov 34
90122 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Arpášová
Tel.: +421342829138
E-mail: poslať životopis
ID: 2895903   Dátum zverejnenia: 22.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600,00 € brutto mesačne (z toho základná mzda 480,00€ + 120,00€ osobné ohodnotenie)