Zdravotná sestra - ambulancia prakt. lekára

MEDIOL s.r.o.

Miesto práce
Mieru, Jesenské
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2023 alebo podľa dohody
1 200 EUR/mesiacPrvé tri mesiace mzda 1100 EUR brutto/mesiac. Na konci roka odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky práce na ambulancii všeobecného lekára pre dospelých - odbery biologického materiálu, podávanie injekčnej terapie, kompletná administratíva vrátane vedenia zdravotnej dokumentácie, práca na PC, telef. konzultácie s pacientmi atď.

Informácie o výberovom konaní

životopisy prosím poslať mailom s uvedením tel. kontaktu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Spoločnosť vznikla v roku 2007. Hlavnou činnosťou spoločnosti je poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore všeobecné lekárstvo pre dospelých.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4448134  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac