Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár na ambulancii všeobecného lekára pre dospelých

MEDIOL s.r.o.

Miesto práce
MEDIOL s.r.o., Mieru, Jesenské
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
3 500 EUR/mesiaczákladný plat pre atestovaného lekára 3500.- EUR/mesiac brutto + bonus podľa výkonov /platí v prípade plného úväzku/. Pre neatestovaného lekára základný plat 2000.- EUR/mesiac brutto + bonus podľa výkonov /platí v prípade plného úväzku/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca lekára na ambulancii všeobecného lekára pre dospelých
- samostatne vyšetrovať pacientov, diagnostikovať a liečiť v rámci odboru všeobecného lekárstva
- vykonávať preventívne prehliadky
- predpisovanie liekov, zdrav. pomôcok, administratíva v rámci odboru (vyplnenie tlačív pre soc. poisťovňu, Úrad práce atď)
- u lekára bez atestácie vyžadujeme absolvovať špecializačné štúdium a vykonať špecializačnú skúšku zo všeobecného lekárstva v čo najkratšom termíne od nástupu
- znalosť slovenského jazyka je potrebná

- nadštandardné finančné ohodnotenie, trvalý pracovný pomer
- pracovný čas aj úväzok sa dajú prispôsobiť na "mieru"/podľa konkrétnych predstáv uchádzača/, preferujeme 4-dňový pracovný týždeň
- práca v dobrom kolektíve viacerých lekárov a zdravotných sestier
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- aktívna spolupráca s odborným garantom spoločnosti
- ambulancia je oficiálnym školiacim pracoviskom SZU pre všeobecné lekárstvo /benefit pre neatestovaného lekára/
- v prípade potreby vieme zabezpečiť aj ubytovanie /v okresnom meste Rimavská Sobota, cca. 15 km od Jesenského, alebo priamo v Jesenskom/
- pre záujemcu o dlhodobú spoluprácu možnosť používania služobného automobilu
- odmeny za nadlimitné výkony každý mesiac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť samostatnej práce na ambulancii všeobecného lekára pre dospelých /diagnostika, liečba, preventívne prehliadky, administratíva, predpisovanie liekov atď/.

Spoločnosť vznikla v roku 2007. Hlavnou činnosťou spoločnosti je poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore všeobecné lekárstvo pre dospelých.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4057696  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac