Detská zdravotná sestra

MyDOCTOR+

Miesto práce
Miloslavov, Miloslavov-Alžbetin Dvor
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 500 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJMEME PROFESIONÁLNU DETSKÚ ZDRAVOTNÚ SESTRU!
* Ponúkame prácu vo vynikajúcom tíme s rodinnou atmosférou.
* Miesto práce: Ambulancia pre deti, Miloslavov-Alžbetin Dvor
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok, 40 hodín týždenne, alebo skrátený úväzok podľa dohody
* Platové podmienky: 1 400€ mesačne v hrubom, plus variabilná zložka pri plnom úväzku, pri skrátenom úväzku pomerná časť podľa výšky úväzku
* Predpokladaný termín nástupu: ihneď alebo podľa dohody

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite svoj životopis a motivačný list najneskôr do 15.08.2021 na adresu [email protected]

práca vo vynikajúcom kolektíve
stravné lístky
variabilná zložka mzdy/bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Ambulancia v Miloslavove je aj pod označením MyDOCTOR+, keďže v jednom objekte sa nachádza ambulancia pre dospelých a aj detská ambulancia. Celý kolektív má aktuálne 11 pracovníkov, je to tzv. združená ambulancia, na rozdiel od klasického modelu 1 lekár a 1 sestra. To prináša mnohé výhody v zvládaní náročných úloh. Obec sa rýchlo rozvíja, rovnako rastie počet pacientov, a preto hľadáme do teamu ďalšiu posilu. www.medilip.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3966554  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac