Detská zdravotná sestra

MyDOCTOR+

MUDr. Sabina Šufliarska, PhD. - NAŠA DOKTORKA s.r.o., Kristy Bendovej, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme prevádzku, preto
PRIJMEME PROFESIONÁLNU DETSKÚ ZDRAVOTNÚ SESTRU!
* Ponúkame prácu vo vynikajúcom tíme s rodinnou atmosférou.
* Miesto práce: Ambulancia pre deti a dorast, Kristy Bendovej 6, Bratislava-Dúbravka www.nasa-doktorka.sk
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok, 7 ordinačných hodín denne, 2 poobedné smeny od 12:00 – 19:00 v týždni (nie v piatok)
* Platové podmienky: 1 000€ mesačne v hrubom, plus variabilná zložka
* Predpokladaný termín nástupu: 1.1.2021
* Aj pre sestry, ktoré doteraz pracovali len s dospelými pacientmi, ponúkame profesionálne zaškolenie
Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite svoj životopis a motivačný list najneskôr do 25.09.2020 na adresu [email protected]

35 hodinový pracovný týždeň
voľný každý 2. piatok
stravné lístky
variabilná zložka mzdy/bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Ambulancia v Miloslavove je aj pod označením MyDOCTOR+, keďže v jednom objekte sa nachádza ambulancia pre dospelých a aj detská ambulancia. Celý kolektív má aktuálne 11 pracovníkov, je to tzv. združená ambulancia, na rozdiel od klasického modelu 1 lekár a 1 sestra. To prináša mnohé výhody v zvládaní náročných úloh. Obec sa rýchlo rozvíja, rovnako rastie počet pacientov, a preto hľadáme do teamu ďalšiu posilu. www.medilip.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3966545  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac