1 500 - 2 000 EUR Reagujte bez životopisu

Klampiar

MEDIDERMA spol.s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.11.2019
Celková mzda (brutto)
1 500 - 2 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zhotovovanie klampiarskych prvkov a konštrukcii, a ich montáž

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500,00 Eur základná zložka mzdy + ďalšie odmeny podľa dohody, bližšie informácie na osobnom pohovore

stravné lístky
firemné auto

V prípade záujmu žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu na emailovú adresu: [email protected], a v prípade otázok k pracovnej ponuke kontaktujte: Ing. Miroslav Kúth, tel.: 0905 231 045

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

klampiar, pokrývač,

Vodičský preukaz

B

samostatnosť
zodpovedný prístup k práci
zručnosť

Spoločnosť poskytuje služby a riešenia v oblasti stavebníctva, riešenia a navrhovania strešných skladieb plochých striech (pre rôzne stavby), strešných svetlíkov a fasádnych systémov. Zároveň dodávame hydroizolácie pre vodné plochy, zasnežovacie plochy, plávacie jazerá, dekoratívne jazerá, a iné. Spoločnosť sa zaoberá taktiež predajom stavebného materiálu. Spoločnosť sídli v Nitre, na Dlhej 118.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIDERMA spol. s r.o.
Dlhá 118
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Dubaiová
Tel.: +42137 65 12 351-3
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3805607   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500,00 Eur základná zložka mzdy + ďalšie odmeny podľa dohody, bližšie informácie na osobnom pohovore