Vodič nákladného MV sk. C - zásobovanie - pomocný skladník

MEDIDERMA spol.s r.o.

Miesto práce
Dlhá 118, Nitra
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce v sklade, príprava materiálu na vyskladňovanie, vodič VZV
vodič nákladného MV - rozvoz materiálu, riešenie zásobovania stavieb

životopis posielajte na emailovú adresu: mediderma@mediderma.sk alebo dubaiova@mediderma.sk
Nástup možný okamžite, po dohode.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.11.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

oprávnenie na vedenie VZV - výhodou
VP sk. B, sk. C - aktívne - výhodou
kvalifikačná karta vodiča - výhodou
všeobecný prehľad o stavebných materiáloch,
práca a manipulácia s hydraulickou rukou výhodou

Spoločnosť poskytuje služby a riešenia v oblasti stavebníctva, riešenia a navrhovania strešných skladieb plochých striech (pre rôzne stavby), strešných svetlíkov a fasádnych systémov. Zároveň dodávame hydroizolácie pre vodné plochy, zasnežovacie plochy, plávacie jazerá, dekoratívne jazerá, a iné. Spoločnosť sa zaoberá taktiež predajom stavebného materiálu. Spoločnosť sídli v Nitre, na Dlhej 118.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIDERMA spol. s r.o.
Dlhá 118
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 2859695   Dátum zverejnenia: 16.11.2017