Skladník

MEDIDERMA spol.s r.o.

Miesto práce
Dlhá 118, Nitra
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 skladová evidencia materiálu, a to prijať materiál na karty a evidovať
 uložiť materiál v sklade
 pripraviť materiál podľa zákazky
 vykladať i nakladať kamióny, prebrať tovar a uložiť
 evidencia pracovných strojov a pracovného náradia
 odovzdanie mesačnej evidencie vydaného náradia vedúcej kladu začiatkom každého nasledujúceho mesiaca
 výdaj materiálov a náradia pracovníkom
 upratovanie v sklade, zametanie
 nahlásiť chýbajúci tovar vedúcej skladu
 ovládanie a údržba vysokozdvižného vozíka

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.11.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B, C

Záujem pracovať, pracovná disciplína, zodpovednosť,
Výhodou je prax v oblasti skladníctva a vodičský preukaz skupiny B a C a spôsobilosť na VZV.

Spoločnosť poskytuje služby a riešenia v oblasti stavebníctva, riešenia a navrhovania strešných skladieb plochých striech (pre rôzne stavby), strešných svetlíkov a fasádnych systémov. Zároveň dodávame hydroizolácie pre vodné plochy, zasnežovacie plochy, plávacie jazerá, dekoratívne jazerá, a iné. Spoločnosť sa zaoberá taktiež predajom stavebného materiálu. Spoločnosť sídli v Nitre, na Dlhej 118.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIDERMA spol. s r.o.
Dlhá 118
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Dubaiová
Tel.: +42137 65 12 351-3
E-mail: poslať životopis
ID: 2133381   Dátum zverejnenia: 16.11.2017