Zdravotná sestra

Mediconet Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Heydukova 14, Bratislava, 811 08
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1000-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zdravotníckeho centra hľadáme sestru na plný úväzok
Náplň práce:
- evidencia pacientov
- správa zdravotných záznamov pacientov a s tým spojená
administratíva
- asistencia lekárom pri starostlivosti o pacienta
- príprava dokumentácie pre lekára
- príprava ambulancie pred vyšetreniami k danému lekárovi
- asistencia pacientom
- sterilizácia inštrumentov
- podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky medicínskeho
centra
- ďalšie povinnosti, ktoré vyplývajú z výkonu danej pozície

- nadštandardné pracovné podmienky
- práca v dynamickom kolektíve
- zdravotná starostlivosť pre zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám svoj životopis v SJ a AJ, spolu s motivačným listom a aktuálnou fotografiou na adresu: ingrida.zapletalova@mediconet.sk . Do predmetu správy uveďťe prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené požiadavky.

K životopisu prosím pripojte aj nasledujúci Súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov poskytujem svoj súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o Ochrane osobných údajov spoločnosti Medicover Slovakia, s.r.o., so sídlom: Heydukova 14, 811 08 Bratislava , pre účely sprostredkovania zamestnania, a to až do odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore diplomovaná zdravotná sestra, prípadne VŠ I. alebo II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii zdravotnej sestry nutná, v súkromnom centre výhodou
- prax na pozícii sestry v zahraničí vítaná
- vyžadujeme aktívnu znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- komunikatívna, dynamická osobnosť s reprezentatívnym a
príjemným vystupovaním
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- diskrétnosť
- samostatnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- snaha vzdelávať sa a získavať nové poznatky, samovzdelávanie

Na Slovensku pôsobíme od roku 2009, kedy bola otvorená prvá a zatiaľ jediná poliklinika na „zelenej lúke“, v tom čase ešte pod značkou Medicover. Nájdete nás v centre Bratislavy, na Heydukovej ulici, kde sme sa presťahovali začiatkom roka 2014.
Mediconet je poskytovateľom nadštandardnej ambulantnej starostlivosti prostredníctvom vlastných a partnerských zdravotníckych zariadení.
Organizovaná lekárska starostlivosť, najmodernejšie prístrojové vybavenie, vysoká odbornosť personálu a individuálny prístup k našim klientom založený na partnerskom vzťahu - to všetko napĺňa naše poslanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Heydukova 12-14
81108 Bratislava

Kontakt

ID: 726104   Dátum zverejnenia: 7.11.2017