Fyzioterapeut/ka

Mediconet Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Heydukova 12-14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia pacientov
- posudzovanie zdravotného stavu pacientov
- diagnostika príčin ťažkostí
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení
- inštruovanie pacientov v oblasti správneho spôsobu chôdze, sedenia, státia a držania tela
- vedenie administratívy v rozsahu určenom priamym nadriadeným
- práca s lekárskymi prístrojmi po zaškolení
- práca s informačným systémom spoločnosti

celoročná zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov - Biela karta

Informácie o výberovom konaní

anglický jazyk - podmienka (aspoň mierne pokročilá úroveň)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoká úroveň a samostatnosť praktického a teoretického myslenia
Rozhodnosť, pohotovosť, schopnosť prijať zodpovednosť
Kultivované vystupovanie
Schopnosť zaobchádzať s ľuďmi
Psychická odolnosť
Empatia, flexibilita, nekonfliktnosť

Na Slovensku pôsobíme od roku 2009, kedy bola otvorená prvá a zatiaľ jediná poliklinika na „zelenej lúke“, v tom čase ešte pod značkou Medicover. Nájdete nás v centre Bratislavy, na Heydukovej ulici, kde sme sa presťahovali začiatkom roka 2014.
Mediconet je poskytovateľom nadštandardnej ambulantnej starostlivosti prostredníctvom vlastných a partnerských zdravotníckych zariadení.
Organizovaná lekárska starostlivosť, najmodernejšie prístrojové vybavenie, vysoká odbornosť personálu a individuálny prístup k našim klientom založený na partnerskom vzťahu - to všetko napĺňa naše poslanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Heydukova 12-14
81108 Bratislava

Kontakt

ID: 2705398   Dátum zverejnenia: 7.11.2017