Lekár

Medicínske zariadenie Mlynská dolina s r.o.

Miesto práce
Poliklinika Mlynská dolina, Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
2 800 EUR/mesiacod 2800 €, mzdové podmienky sa po vzájomnom dohovore môžu zohľadniť podľa dosiahnutého vzdelania, atestácie a praxe v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lekár špecialista - kardiológ, endokrinológ, ORL lekár, dermatovenerológ, imunoalergológ
- poskytuje špecializované liečebno-preventívne činnosti lekára
- vedenie zdravotnej dokumentácie a vykazovanie zdrav. výkonov do zdravotných poisťovní podľa platnej legislatívy

- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- zamestnanecké výhody
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu
- kvalitné moderné prístrojové vybavenie
- zvýhodnenie pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov

Poliklinika sa nachádza na konečnej autobusových liniek 31,39.Parkovanie je dostupné.Vítaní sú aj uchádzači - mamičky na MD a dôchodkyne, ovládajúce prácu s PC.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia prislúchajúca medicínskemu odboru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• zodpovedný prístup k pacientom
• pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• ochota a chuť vzdelávať sa
• spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Poskytovateľ ambulantnej zdravotnej starostlivosti POLIKLINIKA MLYNSKÁ DOLINA - neštátne zdravotnícke zariadenie. Poskytuje zdravotnú starostlivosť v primárnej starostlivosti o deti, dospelých, špecializovanej starostlivosti a v spoločných vyšetrovacích zložkách. Príležitosť ponúkame aj mamičkám na materskej dovolenke, dôchodcom v odbore, ktorí ovládajú prácu s PC.
Nájdete nás na stránke: www.klinikamd.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4173468  Dátum zverejnenia: 15.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac