Lekár v neštátnom zdravotníckom zariadení

Medicínske zariadenie Mlynská dolina s r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 56, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
25 - 30 EUR/hod.Mzda bude zohľadnená po osobnom pohovore podľa dosiahnutého vzdelania a praxe v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lekár atestovaný a v atestačnej príprave v odbornosti: neurológia, imunoalergológia, všeobecný lekár pre dospelých, oftalmológia, kardiológia, dermatovenerológia, psychiatria, rádiológia.
- poskytuje pod vedením odborného garanta primárnu liečebno-preventívnu starostlivosť v ambulancii príslušného medicínskeho odboru
- vedie zdravotnú dokumentáciu

- dlhodobá spolupráca
- zamestnanecké výhody
- príjemné pracovné prostredie
- podpora vzdelávania, možnosť ďalšieho odborného rastu
- kvalitné moderné prístrojové vybavenie
- zvýhodnenie pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov

Poliklinika sa nachádza na konečnej autobusových liniek 31,39.Parkovanie je dostupné. Privítame v tíme aj lekárky na rodičovskej dovolenke a lekárov v dôchodkovom veku, ktorí ovládajú prácu s PC.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v atestačnej príprave prislúchajúcej medicínskemu odboru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. zodpovedný prístup k pacientom
• pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• ochota a chuť vzdelávať sa
• spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Poskytovateľ ambulantnej zdravotnej starostlivosti POLIKLINIKA MLYNSKÁ DOLINA - neštátne zdravotnícke zariadenie. Poskytuje zdravotnú starostlivosť v primárnej starostlivosti o deti, dospelých, špecializovanej starostlivosti a v spoločných vyšetrovacích zložkách. Príležitosť ponúkame aj mamičkám na materskej dovolenke, dôchodcom v odbore, ktorí ovládajú prácu s PC.
Nájdete nás na stránke: www.klinikamd.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3345935  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.