Lekári - očkovanie proti Covid 19

Medicínske zariadenie Mlynská dolina s r.o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASSAP
2 300 EUR/mesiacOčkovanie je možné dohodnúť na jednotlivé dni v týždni a osobitne aj na víkendy a sviatky. Mzda bude zohľadnená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náplň prace súvisiaca s očkovaním vakcínami proti Covid 19
- zaškolenie do ambulantného informačného systému
- vedenie zdravotnej dokumentácie o očkovaní
- príprava podkladov pre zdravotné poisťovne

práca v dobrom kolektíve
podpora kreativity pri práci
možnosť trvalého pracovného pomeru s možnosťou ďalšieho vzdelávania
podpora nových projektov v rámci odbornosti

Harmonogram očkovania v týždni podľa vzájomnej dohody, možnosť očkovania aj počas víkendov a sviatkov.
Vychádzame v ústrety aj záujemcom lekárom - mamičkám na RD, dôchodcom ovládajúcim prácu s PC.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo vrátane špecializovaných med. odborov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

profesionálny a proklientsky prístup k pacientom, zodpovednosť a schopnosť samostatného rozhodovania,
aktívny prístup k pracovným povinnostiam

Poskytovateľ ambulantnej zdravotnej starostlivosti POLIKLINIKA MLYNSKÁ DOLINA - neštátne zdravotnícke zariadenie. Poskytuje zdravotnú starostlivosť v primárnej starostlivosti o deti, dospelých, špecializovanej starostlivosti a v spoločných vyšetrovacích zložkách.
Nájdete nás na stránke: www.klinikamd.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1529378  Dátum zverejnenia: 26.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac