Lékař

Medicínské centrum Praha s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ojedinělá šance být součástí týmu ve zdravotnickém zařízení kde je medicína na prvním místě!

Máte dost nepravidelné pracovní doby, práce přesčas, v noci a o víkendech? Chcete mít na svoje pacienty dost času, nebýt rušeni administrativou a klepáním na dveře?

Tak neváhejte a dejte nám vědět!

Co Vás u nás čeká:

vysoce odborná práce v unikátním medicínském zařízení, kde se zabýváme medicínou budoucnosti

pracovní doba 8 hodin bez nutnosti přesčasů

vyhrazený čas na každého pacienta min 30 minut

dedikovaná zdravotní sestra po celou dobu ordinace

příjemné prostředí a tým odborníků

Co očekáváme od Vás:

VŠ všeobecné lékařství

lékař se specializací v oboru interní nebo praktická medicína nebo lékař po absolvování základního kmene

(pokud máte jinou specializaci dejte nám vědět, tým budeme rozšiřovat i o další specialisty)

vstřícný a laskavý přístup k pacientům

odpovědnost a samostatnost

Co nabízíme:

možnost podílet se na medicíně budoucnosti v dlouhodobě úspěšné privátní české společnosti

možnost dalšího vzdělávání

nadstandardní ohodnocení a balíček benefitů

mimopražským pomůžeme se zajištěním ubytování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3578198  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.