Čašník na leto - 100€ za deň v čistom

Medical Wellness Hotel Máj ***+, Espa Line, spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel Maj, Hlboká 49, Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
1 500 EUR/mesiacMzda 100€ na deň v čistom je za pracovnú dobu: 6:00-14:30 a 17:00 - 20:30 (12 hodín denne, na hodinu v čistom 8,30€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha hostí, ktorí sú ubytovaní v hoteli
  • podávanie raňajok formou bufetu, obedy a večere sú servírované
  • jedlá si objednávajú hostia deň vopred
  • servírovanie nápojov
  • práca v reštaurácii alebo kaviarni
  • hľadáme kolegu - kolegyňu na leto (jún, júl, august)

Pracovný rozpis smien vieme poskytnúť už teraz na celé leto.

Informácie o výberovom konaní

Bez možnosti ubytovania.
Vhodné iba pre uchádzača s praxou v obsluhe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU čašník, hotelová akadémia,

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha

Počet rokov praxe

2

  • samostatnosť
  • pracovitosť
  • pozitívny prístup
  • komunikatívnosť

Medical Wellness Hotel Máj ***+ poskytuje cez 50 druhov liečebno-relaxačných procedúr, pod dohľadom doktora v odbore Fyzioterapia, balneoterapia a liečebná rehabilitácia. Našim cieľom je poskytovať wellness a liečebné pobyty a plniť očakávania hostí. Hlavnú skupinu hostí tvoria najmä seniori, ktorí navštevujú hotel Máj opakovane a radi sa do hotela Máj vracajú na pobyt.

Hotel sa nachádza v oddychovej časti Sĺňava mesta Piešťany. Má kapacitu 51 izieb.
Pre ubytovaných hostí je k dispozícii profesionálna starostlivosť s rodinnou atmosférou.

Hotel Máj, to je starostlivosť o Vás, vždy s láskou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Branislav Širilla
Tel.: +421905645722
E-mail: poslať životopis
ID: 4837447  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac