Reagujte bez životopisu

Masér/ka 80€/deň/ v čistom

Medical Wellness Hotel Máj ***+, Espa Line, spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel Maj, Hlboká, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
- ihneď
10 EUR/hod.80€ v čistom je za brigádu v sobotu od 8 do 16:30 hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na oddelení relax centra
- poskytovanie procedúr/masáží podľa schopností a kurzov uchádzača
- poskytovanie ďalších procedúr ako vane a zábaly
- možnosť brigády, výpomoc v sobotu, po dohode aj iné dni

- masér vykonáva aj zábaly, vane a iné procedúry
- mesačný rozpis služieb
- zabezpečenie obedov

- Ponúkame možnosť zamestnať sa aj na skrátený pracovný pomer 4 alebo 6 hodín denne.
- Ak máte záujem o brigádu len v určité dni, napíšte nám. Dohodneme sa.

Odpovieme vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na krátky osobný pohovor.

Pre viac informácií volajte PO -PIA 8:00 : 18:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme profesionálny priateľský prístup a vysokú kvalitu vykonanej práce. Väčšina hostí sa k nám opakovane vracia na pobyty a ich spokojnosť je naša najvyššia priorita.

Medical Wellness Hotel Máj ***+ poskytuje cez 50 druhov liečebno-relaxačných procedúr, pod dohľadom doktora v odbore Fyzioterapia, balneoterapia a liečebná rehabilitácia. Našim cieľom je poskytovať wellness a liečebné pobyty a plniť očakávania hostí. Hlavnú skupinu hostí tvoria najmä seniori, ktorí navštevujú hotel Máj opakovane a radi sa do hotela Máj vracajú na pobyt.

Hotel sa nachádza v oddychovej časti Sĺňava mesta Piešťany. Má kapacitu 51 izieb.
Pre ubytovaných hostí je k dispozícii profesionálna starostlivosť s rodinnou atmosférou.

Hotel Máj, to je starostlivosť o Vás, vždy s láskou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4162561  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.