Poradíme Vám?

Špecialista kamerových systémov - technológ

MEDICAL GLASS, a.s.

Miesto práce
Agátová, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletná starostlivosť o kamerové kontrolné systémy spoločnosti
• Vytváranie a kontrola potrebných dokumentov do výroby
• Aktualizácia softwerov používaných vo výrobe
• Riešenie technických problémov
• Nákup a evidencia náhradných dielov
• Spolupráca pri príprave nových projektov a nových zariadení
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami
• Komunikácia s dodávateľmi výrobných zariadení
• Reporting príčin porúch a návrh opatrení k ich predchádzaniu
• Spolupráca pri “STEPS“ - projekt zlepšovania
• Pravidelné kontrolovanie a údržba automatických meradiel, kamier a systému vizuálnej kontroly
• Spolupráca pri inštalácii IT zariadení a poskytnutie jednoduchej IT podpory
• Zaškoľovanie personálu

• práca v stabilnej spoločnosti
• DDS
• príspevok na kultúrne a športové aktivity
• 13./14. plat
• káva/čaj zadarmo

V prípade, ak spĺňate uvedené podmienky a pracovná ponuka Vás zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uviesť názov pozície a spolu s Vašim životopisom v SLOVENSKOM a ANGLICKOM jazyku,

zaslať nasledujúci text:

„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Medical Glass, a.s., so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zakona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti s kamerovými systémami pre vizuálnu a rozmerovú kontrolu
• Čítanie technickej dokumentácie
• Komunikačné a prezentačné schopnosti
• Vyhláška §21 minimálne

Medical Glass, a.s. je súčasťou talianskej spoločnosti Stevanato Group - spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti výroby sklenených farmaceutických obalov : ampuliek a fľaštičiek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Agátová 22
84403 Bratislava
ID: 4161692  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac