Bezpečnostný technik - BOZP, PO a ŽP

MEDICAL GLASS, a.s.

Miesto práce
Agátová, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac* prehodnotené na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava a aktualizácia internej dokumentácie BOZP, PO, ŽP
• sledovanie a implementácia legislatívnych zmien v oblasti BOZP, PO, ŽP
• školenie zamestnancov v oblasti BOZP, PO, ŽP
• vyšetrovanie pracovných úrazov a nebezpečných udalostí - analýza koreňových príčin
• komunikácia s úradmi štátnej správy,
• riadenie systému ISO: 14 001, ISO: 45 001,
• monitorovanie KPI´s
• účasť na externých, interných auditov a inšpekcii,
• navrhovanie nápravných opatrení a ich implementácia
• účasť a vedenie lokálnych projektoch HSE
• účasť na projektoch HSE HQ
• reportovanie na úseku HSE HQ
• koordinácia činnosti BTS, PZS a iné
• denná komunikácia v anglickom jazyku

• práca v stabilnej spoločnosti
• polročné bonusy
• DDS
• príspevok na kultúrne a športové aktivity
• 13./14. plat

V prípade, ak spĺňate uvedené podmienky a pracovná ponuka Vás zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uviesť názov pozície a spolu s Vašim životopisom v SLOVENSKOM a ANGLICKOM jazyku,

zaslať nasledujúci text:

„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Medical Glass, a.s., so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zakona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• osvedčenie BT - nutnosť / ABT - výhoda
• znalosti a skúsenosti v oblasti BOZP, OPP a ŽP,
• znalosť a skúsenosti ISO 14 001, ISO 45 001,
• znalosti v oblasti legislatívy životného prostredia, OPP a BOZP
• skúsenosti s prácou na pozícii Technik BOZP a Technik PO

Medical Glass, a.s. je súčasťou talianskej spoločnosti Stevanato Group - spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti výroby sklenených farmaceutických obalov : ampuliek a fľaštičiek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4116739  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac