Reagujte bez životopisu

Stomatológ

MEDICA - DENT, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacMzda od 2200 + percentá z obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná zubná ambulancia Medica-dent ZA s.r.o. v Žiline príjme zubného lekára/lekárku, prípadne absolventa s nástupom ihneď.

- poskytovanie komplexnej stomatologickej starostlivosti v moderne vybavenej ambulancii a príjemnom prostredí
- schopnosť samostatne vykonávať všetky úkony stomatologickej praxe
- stomatológia, protetika, dentálna hygiena, estetika, zákl. chirurgia...

Please note that we are not hiring only from Slovak Republic. We hiring also from other countries like Ukraine, Russia, Czech Republic.... More information about salary, working hours, accommodation by phone or email.

The job:
- providing comprehensive dental care in a modern outpatient clinic and a pleasant environment
- the ability to independently perform all tasks of dental practice
- dentistry, prosthetics, dental hygiene, aesthetics, basic surgery ...

- motivujúce finančné ohodnotenie
- podiel zo zisku
- flexibilná pracovná doba po vzájomnej dohode
- moderné pracovisko
- podpora vzdelávania a školenia
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Možnosť ubytovania. Viac informácií pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo/stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Moderne vybavená súkromná stomatologická ambulancia v Žiline.
ID: 4233189  Dátum zverejnenia: 4.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac