Reagujte bez životopisu

Zubný lekár

MEDICA-DENT ZA, s. r. o.

Miesto práce
Hollého 200, Rajec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okamžite
1 000 EUR/mesiacfixná mzda + percentuálna odmena podielu z tržieb, bude vysvetlené pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo s miestom výkonu Rajec

-atraktívne finančné ohodnotenie

-firemné auto

-korektný prístup zamestnávateľa, moderné technologické vybavenie a príjemné pracovné prostredie

-zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov

-príspevok na stravu

vykonávanie práce zubný lekár/lekárka v modernej súkromnej zubnej ambulancii

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

zubné ambulancie zaoberajúce sa komplexnou a precíznou starostlivosťou o pacientov

Kontakt

ID: 4786473  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac