Hosteska v lekárni

Mediatron 2000 s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Sadzba 4,80 € netto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre spoločnosť MEDICAL & PHARMA PROMOTION s.r.o. Praha, ktorá hľadá promotérky na vianočné prezentácie farmaceutických produktov v lekárňach najmä v Bratislave a v menšom rozsahu v Trnave. Bezplatné zaškolenie 22.11.2018 a 27.11.2018.
Možnosť pracovať ľubovoľný počet dní v priebehu decembra od 4.12.2018 do 23.12.2018 vrátane víkendov. Uprednostnené budú uchádzačky, s možnosťou odpracovať aj v dňoch 17.12.2018 - 23.12.2018. Doba práce je približne 6 - 8 hodín.

Okrem základnej hodinovej sadzby možnosť vyplatenia bonusov v závislosti od predaja.

Informácie o výberovom konaní

Uveďte aj svoje telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

komunikácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť komunikovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie, dochvíľnosť, schopnosť učiť sa nové veci,

Poskytujeme profesionálne partnerstvo farmaceutickým aj kozmetickým spoločnostiam pôsobiacim v Českej a Slovenskej republike.
Ponúkame služby v oblasti podpory povedomia a predaj farmaceutických aj kozmetických produktov v lekárňach a zdravotníckych zariadeniach.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3537640  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Sadzba 4,80 € netto/hodina