Konzultant online marketingu pre business zákazníkov na Českom a Slovenskom trhu - call centrum Nitra

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1. 7. 2023
839 - 1 284 EUR/mesiacod 1 284 € mesačne: základná mzda 839 € + priemerný bonus 445 € v závislosti od plnenia plánu Na prvých šesť mesiacov garantovaný motivačný výkonnostný bonus 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S internetovým svetom sa stretávame každý deň – nakupujeme, čítame recenzie na služby, porovnávame ceny alebo komunikujeme s priateľmi. Internet sa stal súčasťou tak našich životov, ako aj podnikateľského prostredia. Pomôžte nám zlepšiť internetovú prezentáciu podnikateľom na slovenskom a aj českom trhu!

Staňte sa mediálnym konzultantom, vyskladajte podnikateľom on-line prezentáciu na mieru z produktov, ktoré sú nám všetkým známe a používate ich aj vy. Produkty a služby nakupujeme všetci, preto vieme podnikateľom pomôcť a podporiť ich v internetovom svete, na prieskum ktorého oni nemajú čas.

Naučte sa zhodnotiť potenciál webových stránok, poskytnite reálny pohľad na spoločnosť z pohľadu klienta a rozšírite si vedomosti o ďalších internetových prezentáciách, ktoré sa používajú v marketingu a ovplyvňujú bežný život.

Náplň práce mediálneho konzultanta:
• telefonická komunikácia,
• poskytovanie konzultácií týkajúcich sa marketingu majiteľom
firiem,
• získavanie vlastných klientov,
• bežná administratíva, ktorá je súčasťou obchodu,
• ustavičné zdokonaľovanie sa v oblasti on-line priestoru a
komunikácie.

• Fixná pracovná doba – pondelok až piatok od 7.30 do 16.00 h.
• Po úvodnom zaškolení a úspešnom adaptačnom procese s
preukázateľnými výsledkami následná možnosť práce
home office
• Voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja, takže si môžete
plánovať chvíle s rodinou.
• Atraktívny systém provízií – konzultanti, ktorý u nás pracujú viac
ako jeden rok, môže získať províziu vyššiu ako 1 000 €.
• Motivujúce súťaže o finančné odmeny, ktoré majú výrazný vplyv
na mzdu.
• Happy BirthDAY – jeden deň extra platené narodeninové voľno.
• Možnosť stať sa ambasádorom obľúbeného produktu.
• Možnosť získať postavenie SENIOR konzultant.
• Možnosť kariérneho rastu.
• Dvojmesačné adaptačné školenia už od prvého dňa. Školenia
prebiehajú priamo v call centre.
• Prehlbovanie vedomostí o internetovom svete, získavanie
informácií o novinkách v Google a na sociálnych sieťach.
• Skoršie odchody z práce v prípade plnenia individuálnych a
tímových cieľov.
• Mentoringový program priamo na pracovisku s tímlídrom.
• Teambuildingové aktivity
(vianočný večierok, letný guláš, mikulášsky večierok pre deti atď.).
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 29-ročnou
tradíciou.
• Možnosť profesionálneho koučingu s certifikovaným koučom.
• Získanie zručností a znalostí v množstve internetových nástrojov,
ktoré vám pomôžu rýchlejšie odhaliť napríklad podvodné stránky.

Zaujala vás táto ponuka? Pošlite nám svoj životopis. Budeme sa tešiť, ak nám tiež napíšete, čo vás na ponuke najviac zaujalo.
Vybraných kandidátov oslovíme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
PC znalosti - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Klientsky orientovaný človek s príjemným
vystupovaním.
• Dynamický kolega s pozitívnym prístupom
k práci a životu, ktorý chce na sebe
pracovať a rozvíjať svoje zručnosti.

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet, najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4592765  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 839 EUR/mesiac