Konzultant online predaja - call centrum Nitra

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Fraňa Mojtu 18, Nitra
Termín nástupu
Január 2022
839 - 1 355 EUR/mesiac1./ od 839 EUR hrubá mzda FIX (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta). 2./ + 200€ počas prvých 6 mesiacov nástupný bonus pri splnení základných parametrov: dochádzka, úspešné zvládnutie testov pre školené produkty, počty realizovaných volaní a minimálny začiatočnícky predaj. 3./ Výrazne motivačný provízny systém od prvého realizovaného predaja. Priemerne viete získať z jedného predaného produktu/služby 10%, všetko závisí na type produktu na predaji existujúcim alebo novým zákazníkom. 4./ Priemerná výška provízií našich šikovných obchodníkov začína na 1450€, pričom horná hranica nie je nikdy limitovaná. Výška provízií pri začínajúcich obchodníkoch je v priemere 550€. Na túto úroveň sa dokážete dostať už počas prvých 6 mesiacov. 5./ Pri dosiahnutí predajov v sume 30 000€ za prvých 6 mesiacov, je uchádzačovi vyplatený výkonnostný bonus vo výške 600€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našimi zákazníkmi sú len podnikatelia, je to veľmi seriózna práca s ponukou, ktorá dokáže našim zákazníkom pomôcť rásť v meniacom sa online svete.

Medzi Vaše úlohy bude patriť konzultácia a predaj širokej škály produktov a služieb ponúkaných spoločnosťou MEDIATEL spol. s r.o. vrátane:

• Webových stránok
• Google reklamy
• Pozičných služieb SEO
• Online katalógov
• a mnoho ďalších

Rozdelenie pracovného času:

• 20% porady, školenia
• 80% telefonické obchodné rozhovory so zákazníkmi, administratíva

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou.
• Pracovná doba v stanovených hodinách od 07:30 do 16:00 od pondelka do piatku.
• Voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja.
• Atraktívny provízny systém.
• Happy BirthDAY - 1 deň extra platené narodeninové voľno len pre teba.
• Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív šikovných ľudí.
• Vstupné školenie a ďalšie refresh školenia priamo na call centre.
• Aktívny denný mentoring a podpora po dobu prvých 3 mesiacov.
• Nové znalosti v digitálnom marketingu.
• Súťaže o finančné a vecné odmeny.
• Teambuildingové aktivity (vianočný večierok, letný guláš, mikulášsky večierok pre deti...).

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných kandidátov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť viesť obchodné rozhovory.
• Schopnosť budovať dlhodobé vzťahy s klientmi.
• Výborné argumentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti.
• Príjemný telefonický prejav.
• Orientácia na dosahovanie cieľov.

Vítané sú tiež:

• Skúsenosti z telefónneho predaja služieb vo finančnom priemysle, telekomunikáciách, obchodných riešeniach.
• Skúsenosti so zákazníckym servisom na Hot-line alebo v stredisku služieb zákazníkom.

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet, najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4191740  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 839 EUR/mesiac