PPC Specialist

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Október 2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac750 Eur/mesiac + motivačný provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý dokáže samostatne spravovať Google Ads účty a má skúsenosti s Google Search, Display, Shopping a YouTube kampaňami.

Čo ťa u nás čaká a neminie?
- návrh a správa PPC kampaní pomocou nástrojov Google Ads a Google Analytics, Google Shopping, Google Merchant Center, Google Search Console a Google Tag Manager
- telefonická komunikácia s klientmi a obchodom
- plánovanie a vyhodnocovanie PPC kampaní

Čo ponúkame?
- prácu z domu
- alebo možnosť využiť náš office (pobočky v BA, ZA, BB, NR, PO, DS)
- práca v dynamicky rastúcej firme
- tím vždy ochotných a skvelých kolegov
- akceptujeme a vítame diverzitu. Inklúzia je u nás samozrejmosť

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Vaše CV. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Tag Manager - Pokročilý
Google Shopping - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame?
-skúsenosti v Google Ads so searchovými, display, video a shopping kampaňami aspoň 2 roky
-práca v internom CRM
-proaktívny prístup
-samostatnosť a zodpovednosť
-chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4165156  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac