Webeditor so záľubou pre SEO

MEDIATEL spol. s r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nehľadáme vývojára, ktorý bude sekať nové weby, ale človeka, ktorého baví práca s webmi a má skúsenosti s úpravou webových stránok.

Komunikácia s klientmi telefonicky, osobne aj písomne nie je prekážkou. Vedieť si zatriediť čas a vedieť pracovať pod tlakom, ktorý mnohokrát vzíde od klientov. Schopnosť komunikovať v tíme a medzi tímami. Pracovať v tíme, ktorý nie je len v jednej kancelárii, ale po celom Slovensku. Vedieť zdieľať svoje znalosti naprieč viacerými oddeleniami. Zvládnuť si manažovanie času a zodpovedne zvládať prácu. Jednoducho byť plnohodnotný člen tímu, ktorý je prínosom pre nové produkty, či zlepšenie produktov ktoré sú. Vieš, že svet onlinu sa stále mení. Toto všetko a ešte viac čaká človeka, ktorý sa rozhodne s nami spolupracovať.

Ak odpovieš aspoň 5 krát na nasledujúce body áno, tak si ten pravý človek pre nás:
- Ovládaš CSS a HTML na profi úrovni. S media query si najlepší kamarát.
- Máš veľmi dobrú skúsenosť s wordpressom a vieš ako ho zrýchliť
- Vieš zistiť chyby na webe a navrhnúť riešenia
- Ak niečo nevieš, tak namiesto písania emailu sa pokúsiš radšej rýchlo vyhľadať riešenie
- Si flexibilný, rád sa učíš a zdokonaľuješ. V online svete je táto vlastnosť nevyhnutná.
- Vieš čo znamená skratka SEO bez nutnosti googlenia a ovládaš základy On-page SEO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Komunikatívnosť na úrovni klientov aj kolegov
Spoľahlivosť pri samostatne vykonávanej práci
Samostatne vedieť rozložiť si čas a úlohy
Rýchlo sa učiť novým technológiám a vedieť sa prispôsobiť zmenám
Spolupracovať v tíme
Mať obchodného ducha je len výhodou

Pozícia nie je vhodná pre absolventa

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 25-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny CSGroup.pl. Sme certifikovaným premier partnerom spoločnosti Google.

Ponúkame komplexné marketingové služby. Dostaneme vás do sveta internetu - Googlu, Facebooku, jednoducho všade tam, kde sú vaši potencionálni zákazníci, popri tom ale nezabúdame ani na printovú reklamu, ktorá stále žije. Spravíme pre vás nový web, postaráme sa o SEO optimalizáciu, zviditeľníme váš biznis pomocou PPC reklamy cez Google AdWords a Facebook Ads, založíme vám a postaráme sa o vašu Facebook Fanpage. Sme Premier Google Partner, natočíme pre vás video spot alebo virtuálnu prehliadku vašich obchodných priestorov. Ako jediný na Slovensku ponúkame SuperProfil MediatelYext, kde z jedného miesta spravujte všetky dáta o vašej firme. S nami jednoducho získavate všetky marketingové služby v jednom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIATEL spol. s r.o.
Miletičova 21
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Lihocká
E-mail: poslať životopis
ID: 4058897  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac