Senior obchodník - Call Centrum Banská Bystrica

MEDIATEL spol. s r. o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
670€ fix + motivačný provízny systém od prvého obchodu (v priemere 10% z výšky predaného produktu) + kvartálne odmeny v závislosti od hodnotenia výkonnosti + 1 deň extra platené narodeninové voľno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický predaj produktov spoločnosti malým a stredným podnikateľom - Zlaté stránky, Yext, Google Adwords, Seo Optimalizácia, Webové Stránky...
- získavanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- administratívne spracovanie kontraktov
- po zapracovaní aj podpora junior konzultantom

- pevne stanovená pracovná doba po-pia 8:00-16:30
- voľné víkendy a sviatky
- narodeninové voľno
- súťaže o finančné a vecné odmeny
- bezplatné zaškolenie priamo na call centre
- pravidelné školenia a mentoring
- priateľské pracovné prostredie
- vekovo zmiešaný dynamický kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie
- teambuildingové aktivity
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 24 ročnou tradíciou

Ste komunikatívny, baví Vás telefonovanie a máte talent a vášeň pre obchod? Chcete si ovplyvňovať časť Vášho príjmu vlastnou aktivitou? Učiť sa a získavať nové vedomosti v oblasti marketingu? Pracovať len cez týždeň so stabilnou pracovnou dobou a večer sa venovať svojej rodine a priateľom?

Tak neváhajte, pošlite nám svoje CV a staňte sa súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné argumentačné, komunikačné a organizačné schopnosti
- minimálne ročné skúsenosti s online marketingom
- minimálne 2 roky prax na obchodníckej pozícii
- vítaná skúsenosť s prácou mimo call centra
- príjemný telefonický prejav
- pozitívny prístup
- orientácia na dosahovanie cieľov

Zlaté stránky sú partnerom viac ako 250 000 firiem. Máme viac ako 6 000 000 klikov za rok. Sme platinový partner Googlu. Proste sme najvyššia liga vo svojom obore a to už viac ako 25 rokov a naďalej rastieme. Tím našich ľudí je plný TOP odborníkov vo svojom odbore a tiež je plný mladých, ale aj skúsenejších ľudí, ktorí radi napredujú a vzdelávajú sa vo svete online marketingu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIATEL spol. s r.o.
Miletičova 21
821 08 Bratislava
ID: 3414717   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   670€ fix + motivačný provízny systém od prvého obchodu (v priemere 10% z výšky predaného produktu) + kvartálne odmeny v závislosti od hodnotenia výkonnosti + 1 deň extra platené narodeninové voľno