Senior web developer

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Miletičova 21, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou web developera bude tvorba Wordpress a Prestashop šablón na mieru na základe grafických podkladov od grafika, vývoj a implementácia doplnkových funkcií do hotových webov, ale aj návrh a príprava interných systémov (vývoj backendu).

Čo ponúkame?
- atraktívne finančné ohodnotenie
- kariérny rast, certifikácie
- možnosť homeoffice
- prácu v dynamicky rastúcej firme
- tím mladých, kreatívnych kolegov
- firemné akcie
- benefitné poukážky
- ďalšie zamestnanecké výhody

Informácie o výberovom konaní

Rozbehni svoju kariéru v spoločnosti Mediatel
Ak si myslíš, že práve ty by si mal obsadiť stoličku Senior web developera, pošli nám svoje CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou skúsenosti s:
- Prestashop
- Webdesign
- SASS/LESS
- Gulp/Grunt
- js frameworky
- SOAP web services

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet, najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3204667  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore