Web Editor

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
850 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Mediatel je obchodno - marketingová firma pôsobiaca na trhu 25 rokov. Počas tohto obdobia prešla mnohými zmenami od printovej reklamy cez adresár firiem po výrobu webov a online reklamu. Určite poznáš zlatestranky.sk, alebo nášho partnera Google. Poskytujeme služby hlavne malým a stredným spoločnostiam, ktoré potrebujú rýchlo vytvoriť reklamu podľa nových štandardov reklamného sveta.

Okrem toho, že na Slovensku pôsobíme v marketingovom svete dlhé roky, preferujeme vo firme rodinnú atmosféru, dávame priestor súkromnému životu a nepreferujeme prácu cez víkendy, sviatky či nadčasy. Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý má vzťah k webom, k online marketingu, chce rozvinúť svoje manažérske, komunikačné zručnosti a chce sa vzdelávať na viacerých úrovniach spolupráce vo firme.

Dennou súčasťou tejto pozície je:
- Komunikácia so zákazníkom ohľadom požiadaviek k zapracovaniu zmien na webových stránkach (telefón, email, skype, iné)
- Editácia webových stránok a zapracovávanie zmien na webových stránkach vo viacerých platformách
- Každodenná komunikácia s klientmi, obchodníkmi a produkciou (telefón, email, skype)
- Technické a odborné poradenstvo ohľadom produktov pre obchodníkov
- Znalosť správy sociálnych médií je výhodou

- Skvelá firemná kultúra
- Pracovisko v širšom centre mesta
- Narodeninové voľno
- Vzdelávanie sa na konferenciách, možnosti sebarozvoja, tréningov, koučingov
- Práca len počas pracovných dní

Vyhovujúci kandidáti, budete kontaktovaní telefonicky. Výberové pohovory budú prebiehať minimálne v dvoch kolách. Všetkým kandidátom bude odpísané na ich žiadosť. Uprednostnení budú kandidáti so skúsenosťami s výrobou web stránok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak spĺňaš tieto požiadavky si absolútne vhodná/ý
Komunikácia cez telefón s klientmi je každodennou súčasťou
Práca vo Wordpress je podmienkou
Vedieť nastaviť správne priority a time -managment
Poradenstvo pre obchod, prípadne podpora pre obchodníkov na obchodných stretnutiach
Znalosť Anglického jazyka je vítaná
Chuť spoznávať nové technológie a procesy
Efektívne využívať pracovnú dobu
Vedieť pracovať v tíme a spolupracovať na tímových projektoch
Znalosť s výrobou e-shopov je vítaná (Woocommerce)
Vedieť pracovať a prispôsobiť sa rôznym typom klientov

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2995772  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € + odmeny