Online konzultant Junior

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miletičova 21, Bratislava 821 08, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁŠ PREHĽAD O NOVINKÁCH V ONLINE SVETE?
VYKECÁŠ SA Z KAŽDEJ SITUÁCIE?
BAVÍ ŤA NAVRHOVAŤ BIZNIS STRATÉGIE?

Hľadáme do tímu online marketingového konzultanta, v preklade človeka, ktorý dokáže na všetky tri vyššie uvedené otázky odpovedať pozitívne a k tomu má v rukáve minimálne ešte jedno ESO v podobe špeciálneho skillu, ktorým nás dokáže prekvapiť.

Čo ťa u nás čaká a neminie?
- telefonická komunikácia s klientom
- plánovanie a vyhodnocovanie SEO kampaní, využívanie online marketingových nástrojov
- tvorba dokumentácie, analýz a prezentácií
- identifikácie potenciálnych obchodných príležitostí
- analýza aktívnych kampaní a návrhy vhodných riešení na vylepšenie
- aktívna účasť na obchodných stretnutiach so zákazníkmi

Čo ponúkame?
- kariérny rast, certifikácie
- prácu v dynamicky rastúcej firme
- tím mladých, kreatívnych kolegov
- ďalšie benefity a zamestnanecké výhody

Ak máš záujem obsadiť stoličku Online konzultanta, pošli nám svoje CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- aktívny záujem o online marketing
- skúsenosti so SEO, PPC, sociálnymi sieťami výhodou
- vyšší level komunikačných zručností
- proaktívny prístup k práci
- zodpovednosť, profesionálne vystupovanie
- schopnosť vedieť si stanoviť priority a navrhovať riešenia
- vodičák typu B (aktívny vodič)

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2623745  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore