Logo MediaTech Central Europe, a.s.

Obchodník pre predaj audiovizuálnych technológií

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
13.05.2024
1 200 - 2 200 EUR/mesiac1 200 EUR + mesačné odmeny podľa dosiahnutých obchodných výsledkov (fix + variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník pre predaj audiovizuálnych technológií:
- realizuje predaj ozvučovacej a audiovizuálnej techniky
- realizuje predaj videokonferenčných systémov
- denne sa aktívne zúčastňuje na obchodných stretnutiach so zákazníkmi
- vyhotovuje cenové kalkulácie
- prezentuje portfólio pridelených produktov a aktívne spolupracuje s marketingovým oddelením za účelom podpory predaja
- zodpovedá za plnenie stanoveného obchodného plánu predaja

- motivujúce platové ohodnotenie
- zázemie stabilnej globálne rastúcej spoločnosti
- pôsobnosť spoločnosti na celosvetovom trhu
- odborné školenia a profesijný rast
- príjemné pracovné prostredie a práca v kolektíve
- prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- teambuldingové aktivity
- príspevok na stravné a dostupné občerstvenie vo firme

Ste úspešný obchodník, ktorý dosahuje výsledky a chcete pracovať s najnovšími technológiami?
Zašlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej a globálne rastúcej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu v oblasti profesionálnej zvukovej a audiovizuálnej techniky.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.

Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť procesu komunikácie a predaja
- znalosť zvukovej a audiovizuálnej techniky
- organizovanie a plánovanie práce
- samostatnosť, zodpovednosť

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti zvuku, audiovizuálnych systémov a najnovších technológií, ktoré prinášajú potešenie v pracovnom aj osobnom živote.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

www.mediatech.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810002  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac