Elektrotechnický inžinier - audiovizuálna technika

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1 200 EUR (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyvíja, kompletizuje a testuje nové zariadenia v oblasti audiovizuálnej techniky
- navrhuje funkčné systémové riešenia
- odborne nastavuje a programuje zariadenia
- navrhuje a kreslí schémy a plošné spoje
- inštaluje a servisuje zariadenia
- vyhotovuje technickú dokumentáciu k zariadeniam a audiovizuálnym systémom

- motivujúce platové ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a know-how spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku
- pôsobnosť spoločnosti na celosvetovom trhu
- odborné školenia
- profesijný rast
- príjemné pracovné prostredie a práca v mladom kolektíve
- teambuldingové aktivity
- služobný mobilný telefón a notebook
- ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí

U nás môžete pracovať s najnovšími technológiami, sme lídrom na trhu v oblasti systémovej integrácie, dodávok zvuku a profesionálnej audiovizuálnej techniky.

Svoj profesný životopis s motivačným listom pošlite mailom.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.

Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše kritériá.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

- vedomosti a praktické skúsenosti so servisom zariadení
- vedomosti a skúsenosti v oblasti audiotechniky
- odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č.508/2009 Zb.

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti zvuku, audiovizuálnych systémov a najnovších technológií, ktoré prinášajú potešenie v pracovnom aj osobnom živote.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

www.mediatech.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4028357  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac