Obchodný manažér pre predaj audiovizuálnych riešení

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR brutto (odmeny podľa obchodných výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predáva profesionálnu audiovizuálnu techniku a projektové riešenia,
- denne sa aktívne zúčastňuje na obchodných stretnutiach so zákazníkmi,
- aktívne vyhľadáva nových zákazníkov za účelom uzatvorenia obchodu,
- vyhotovuje cenové kalkulácie,
- ovláda a prezentuje portfólio pridelených produktov a aktívne spolupracuje s marketingovým oddelením za účelom podpory predaja,
- zodpovedá za plnenie obchodných plánov,
- reportuje na dennej báze obchodné aktivity a výsledky,

- motivujúce platové ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a know-how spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku
- pôsobnosť spoločnosti na celosvetovom trhu
- odborné školenia
- profesijný rast
- príjemné pracovné prostredie a práca v mladom kolektíve
- teambuldingové aktivity
- služobný mobilný telefón a notebook
- ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí

Ste najlepší, dosiahli ste v minulosti výsledky a máte znalosť v oblasti audio-vizuálnej techniky?
Chcete sa stať úspešným obchodníkom v našom tíme?
Zašlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.
Ponúkame Vám prácu v stále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov, ktorá je lídrom na trhu v oblasti profesionálnej audio-video techniky.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.

Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše kritériá.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť procesu predaja a prezentácie.
Uprednostňujeme kandidáta so skúsenosťami z B2B segmentu, ktorý komunikuje v anglickom jazyku.
Znalosť audiovizuálnej techniky výhodou.
Znalosť manažovania projektov výhodou.

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti zvuku, audiovizuálnych systémov a najnovších technológií, ktoré prinášajú potešenie v pracovnom aj osobnom živote.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

www.mediatech.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3744312  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 EUR brutto (odmeny podľa obchodných výsledkov)