Projektový manažér v oblasti audio-vizuálnej techniky

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 EUR (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovanie, kontrola a riadenie projektov,
- zodpovednosť za odovzdanie projektu v dohodnutom termíne a kvalite,
- koordinácia práce členov realizačného tímu vrátane prideľovania úloh a sledovanie plnenia,
- komunikácia so zákazníkmi v rámci prípravnej a realizačnej fázy projektu,
- spolupráca na príprave cenových ponúk a kalkulácií k projektom,
- plnenie ďalších úloh v rámci prevádzkových procesov spoločnosti,

- motivačné platobné ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- profesijný rast
- odborné školenia
- príspevok na stravné
- nápoje na pracovisku zdarma
- prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- príjemné prostredie a práca v mladom kolektíve
- teambuldingové aktivity

Dosiahli ste v minulosti výsledky a máte znalosť v oblasti audio-video techniky? Chcete pracovať s najnovšími technológiami v spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu v oblasti AV techniky?
Ponúkame Vám prácu v stále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 25 rokov a Vy sa môžete stať súčasťou nášho tímu.
Pošlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
AutoCAD - základy
CorelDRAW - základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s vedením menšieho tímu.
Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť.
Vedomosti a skúsenosti s montážou zariadení.
Znalosť produktov v oblasti zvukovej, audiovizuálnej a komunikačnej techniky.
Výhodou odborná spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Zb. min. § 22.

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti audio-vizuálnych technológií, videokonferenčných systémov a digitálnych médií, ktoré prinášajú naším zákazníkom úspech a pomáhajú im v práci aj doma.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú svoje ciele.

http://www.mediatech.sk, www.zvuk.sk, www.audiopressbox.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Drieňová 34
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3575126   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR (podľa skúseností)