Marketingový manažér

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.200 EUR (v závislosti od skúseností) + bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, realizácia a analýza marketingových aktivít a kampaní spoločnosti
- zabezpečenie krátkodobých a dlhodobých komunikačných cieľov spoločnosti
- realizácia online marketingu
- správa obsahu web stránok
- tvorba a plánovanie PR materiálov vrátane prípravy textov/článkov
- prieskum trhu
- reporting a štatistiky
- ďalšie úlohy a podpora podľa zadania nadriadeného

- prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku
- pôsobnosť na celosvetovom trhu
- priestor pre realizáciu svojich nápadov
- mladý priateľský kolektív
- ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí

Dosiahli ste v minulosti výsledky a máte znalosť v požadovanej oblasti? Radi Vás príjmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám prácu v stále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 24 rokov.
Zašlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí v najväčšej miere
spĺňajú stanovené kritériá. Ostatným veľmi pekne ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysoký stupeň kreativity
- vyžadujeme znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- samostatnosť a dôslednosť pri plnení úloh
- praktické skúsenosti s písaním a zverejňovaním PR komunikácie s úspešnými výsledkami
- znalosť Google Analytics, Google AdWords výhodou
- orientácia v oblasti SEO výhodou
- skúsenosť z marketingovej agentúry výhodou

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti zvuku, audiovizuálnych systémov a najnovších technológií, ktoré prinášajú potešenie v pracovnom aj osobnom živote.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

www.mediatech.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2476332  Dátum zverejnenia: 7.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.200 EUR (v závislosti od skúseností) + bonusová zložka