Reagujte bez životopisu

Lektor/lektorka kurzov detského centra

mediaqube, s. r. o.

Miesto práce
Kupeckého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
15 - 25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou s malými deťmi? Dokážeš si vybudovať vzťah s deťmi aj s ich rodičmi? Máš vzdelanie v pedagogickom alebo zdravotnom obore alebo si už pracoval/pracovala na podobnej pozícii? Dokážeš deti zabaviť, zaujať ich pozornosť ale ich aj niečo nové naučiť? Teší ťa pozorovať ich rozvoj vďaka tvojej vyuke? Chceš pracovať v mladom, príjemnom a rozrastajúcom sa kolektíve ? Detské/materské centrum s kaviarňou Happy Bee hľadá lektorov na rôzne zábavno vzdelávacie kurzy. Presné zameranie kurzov a jednotlivých lekcií je v prvom rade na tebe, nebudeme ti diktovať ako to máš robiť, len ti ukážeme akú máme bohatú selekciu cvičebných pomôcok, kreatívnych a tvorivých vecí a oboznámime ťa s tým čo sa našim klientom u nás páčilo. Priestor však máme aj pre skutočných nadšencov, ak si teda ešte v podobnej práci svoje šťastie neskúsil/neskúsila ale veľmi túžiš po práci s malými detičkami tak nám tiež pošli svoj životopis a motivačný list s témou prečo je práve práca s deťmi tvojou túžbou.

- plné využitie našej Fitroom, vybavenej pomôckami na pohybové, hudobné, kreatívno – výtvarné kurzy
- široké možnosti sebarealizácie
- zháňanie detí na kurzy v réžii detského centra
- primeraný počet detí, dbáme na kvalitu nie na kvantitu
- dlhodobá spolupráca
- možnosť platového rastu (hodnotené od výkonu a od popularity kurzu u klientov)
- mladý dynamický kolektív
- teambuildingové akcie
- nápoje a strava ZDARMA v rámci ponuky našej kaviarne

Ak ťa ponuka zaujala a našiel/našla si sa v našich požiadavkách, pošli svoj životopis na adresy:
[email protected]
Ak prejdeš prvým výberom pozveme ťa na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické, zdravotné, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Komunikačné schopnosti, tvorivosť, pracovitosť, sebareflexia, empatia, kreativita, schopnosť vytvárať vzťahy (s deťmi aj dospelými)

Spoločnosť mediaqube, s.r.o. je prevádzkovateľom prevádzky s kaviarňou zameranej na detský pohyb a voľný čas detí predškolského veku s názvom HappyBee Bratislava. Prevádzka je otvorená od 26.3.2018 a našla si doteraz veľa spokojných malých aj veľkých zákazníkov, ktorým chceme od jesene pripraviť bohatý program plný aktivít. Prevádzka sa nachádza v lukratívnych priestoroch novostavby Meinl Residence, v blízkosti nákupného centra Central na Kupeckého ulici v Bratislave s výbornou dostupnosťou.
ID: 3949822  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.