Lektorka detského centra

mediaqube, s. r. o.

Miesto práce
Kupeckého 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu HappyBee Bratislava kreatívnych, šikovných, komunikatívnych ľudí čo majú vzťah k deťom, k športu a pohybu. Hľadáme lektorov do nového unikátneho detského centra HappyBee v Bratislave. Pozor centrum sa venuje len malým deťom do 6 rokov! Podmienkou je vzdelanie v oblasti pedagogiky alebo zdravotníctva prípadne aj športu. Náplňou práce budú tréningové hodiny zamerané na všeobecnú pohybovú prípravu detí predškolského veku (6 mesiacov - 6 rokov). Do 2,5 roka sú hodiny vedené v spolupráci s rodičom a venujú sa pohybovému rozvoju od batolenia po vzpriamenú chodzu a neskor rozvoju ostatných pohybových vzorcov. Chceme skvelý tím, ktorý by bol stmelený spoločným cieľom a to vytvoriť pre deti naozaj unikátne miesto plné zábavy, radosti, učenia a pohybu. Veľkou výhodou je predošlá pohybová prax s deťmi do 6 rokov, ale radi dáme šancu aj absolventom plným nápadov. Pozícia je najvhodnejšia pre mladé ženy a dievčatá so skúsenosťou s malými deťmi do 3 rokov! (babysitting, aupair, opatrovateľka v jasliach)

Možnosť platového rastu, spoločné aktivity, flexibilita pracovnej doby, doplnenie vzdelania.

Posielajte prosím životopisy a motivačné listy na adresu denisa.lipovska@gmail.com alebo sa informujte o pozícii telefonicky na 0918429233.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Šport, Pedagogika, Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, komunikatívnosť, zmysel pre poriadok, rozvaha, vzťah k deťom, trpezlivosť, dochvíľnosť, zmysel pre tímovú prácu, priateľskosť.

Spoločnosť mediaqube, s.r.o. je prevádzkovateľom novootvorenej prevádzky zameranej na detský pohyb a voľný čas detí predškolského veku s názvom HappyBee Bratislava. Prevádzka je otvorená od 26.3.2018 a našla si doteraz veľa spokojných malých aj veľkých zákazníkov, ktorým chceme od jesene pripraviť bohatý program plný aktivít. Prevádzka sa nachádza v lukratívnych priestoroch novostavby Meinl Residence, v blízkosti nákupného centra Central na Kupeckého ulici v Bratislave s výbornou dostupnosťou.

Adresa spoločnosti

mediaqube, s.r.o.
Košická 14
821 09 Bratislava
ID: 3241111   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 - 1000