Skladový robotník

MediaPrint - Kapa Pressergrosso, a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 9, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530,- € brutto, po zaparcovaní, pri plnení výkonnostnej normy je mzda 795,-€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulačné práce v sklade
- obslužné práce pri triediacej a distribučnej linke
- práca so skenerom
- miesto výkonu práce: Stará Vajnorská 9, Bratislava
Práca vhodná pre mužov i ženy . Po nástupe zaškolenie zamestnávateľom.

stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti, obedy na pracovisku, pracovné oblečenie.....

Táto práca nie je fyzicky náročná a preto je vhodná aj pre ženy. Pracuje sa v dvoch zmenách po 8 hodín. Ak máte záujem, prosím pošlite Váš životopis mailom na adresu: personalne@mpkapa.eu, Predmet: skladník. Všetkým ktorí pošlú svoj životopis vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálne zručný, zodpovedný, spoľahlivý.....

Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou tlače. Viac sa o nás dozviete tu:

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mediaprint - Kapa Pressergrosso, a.s.
Stará Vajnorská 9, P.O.BOX 21
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alica Zajícová
Tel.: 02 4989 3204
E-mail: poslať životopis
ID: 3385796   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530,- € brutto, po zaparcovaní, pri plnení výkonnostnej normy je mzda 795,-€ brutto