Asistentka predaja /Trafika v OC VIVO na Vajnorskej- hrubá mzda od 1050 Eur mesačne

MEDIAPRESS Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiaczákladná mzda 700 EUR + výkonnostná odmena 200 EUR + príplatky za nadčas, víkendy a sviatok, motivačne odmeny za plnenie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a doplnkových služieb (Depo, Ticketmedia)
práca s PC- pokladňa
práca s Tipos terminálom
starostlivosť o chod a čistotu prevádzky
práca s hmotnou zodpovednosťou

finančné odmeny za splnené mesačné ciele
odmeny za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok
plný príspevok na stravu aj počas čerpania dovolenky, návštevy lekára
trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
v prípade potreby možnosť presunu na inú prevádzku v rámci Bratislavy

Informácie o výberovom konaní

Trafika v OC VIVO
základná mzda 700 € + výkonnostná odmena 200€ + všetky zákonné príplatky (t.j. mzda za prácu nadčas, príplatky za víkendy)
pracuje sa na krátky/dlhý týždeň- 11,5 hod

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

vítané skúsenosti s predajom a pokladňou
komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a predajom služieb (Tipos, Ticketportal, Depo).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Augustin Bachraty
E-mail: poslať životopis
ID: 4500476  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac