Lekár - internista

MEDIALYZ, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neštátny dialyzačný stacionár v Košiciach hľadá lekára/ku na hlavný pracovný pomer s nástupom možným ihneď.

PONÚKAME: Príjemné pracovné prostredie, prácu v profesionálnom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Interná medicína
3

Podmienky: ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo, postupová skúška z internej medicíny, vítaná je atestácia v odbore interná medicína, prax v odbore internej medicíny aspoň 3 roky.
OČAKÁVAME: Schopnosť samostatne pracovať a vzdelávať sa, záujem o ďalšiu profiláciu a špecializáciu napr. v odboroch : nefrológia, diabetológia,

Neštátny dialyzačný stacionár a nefrologická ambulancia v Košiciach

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Masarykova 17
040 01 Košice

Kontakt

ID: 690442   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300,-