Právnik

Mediálna spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na právny odbor hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za:

• zabezpečenie výkonu právnej agendy spoločnosti
• zastupovanie spoločnosti v aktívnych a pasívnych sporových veciach pred súdmi, štátnymi orgánmi, správnymi orgánmi a orgánmi samosprávy
• formálno-právnu a hmotno-právnu správnosť a úplnosť rôznych typov zmlúv v zmysle platných zákonov a interných noriem spoločnosti
• prípravu návrhov, podaní a odvolaní vyjadrení
• poskytovanie interného poradenstva a spracovanie právnych stanovísk v rozsahu pridelenej agendy

stravné lístky, parkovanie, jazykové vzdelávanie, masáže, športové aktivity, zľavy na produkty a služby partnerov

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš štruktúrovaný životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Odborné znalosti:
• aspoň 2 roky relevantných pracovných skúseností
• výborné znalosti z občianskeho a obchodného práva, skúsenosti s pracovným právom
• znalosť autorského a mediálneho práva – výhodou

Osobnostné predpoklady:
• analytické myslenie, schopnosť premýšľať v súvislostiach
• samostatnosť a spoľahlivosť v práci
• schopnosť prispôsobiť komunikáciu téme, situácii a komunikačným partnerom

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti: žurnalistika, polygrafia, médiá.
ID: 3298061   Dátum zverejnenia: 8.3.2018