Hlavný čašník / hlavná čašníčka (Chef de Rang) – Tirolsko, Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Greit 1, 6532 Ladis, Rakúsko
Termín nástupu
od 14. júna 2024
2 740 EUR/mesiacMinimálna hrubá mzda je 2 740,- € a v závislosti od kvalifikácie s ochotou preplácať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup do práce: od 14. júna 2024 – bezplatné ubytovanie v samostatnej izbe priamo pri jazere Burgsee v obci Ladis

Pracujte tam, kde iní trávia dovolenku

STE motivovaný/motivovaná a donesiete so sebou dobrú náladu...

S VAMI zažijeme skvelé leto!

Na letnú sezónu od 14. júna hľadáme na posilnenie nášho servisu

hlavného čašníka / hlavnú čašníčku - Chef de Rang

na plný pracovný úväzok.

RADI ste v kontakte s inými ľuďmi, baví Vás práca v službách?

STE motivovaný/motivovaná a radi sa staráte o hostí

Tak potom STE u nás SPRÁVNE!

  • ako čašník/čašníčka sa môžete starať o hostí
  • servírovať víno
  • pre náš 7-členný kolektív obsluhy je dôležité, že ste dobrý tímový hráč

Ponúkame:

  • bezplatné ubytovanie v samostatnej izbe priamo pri jazere Burgsee v obci Ladis
  • sme rodinná prevádzka a dobré vzťahy na pracovisku sú pre nás dôležité
  • zľava na zapožičanie lyží
  • pracovný odev bude k dispozícii
  • bezplatné používanie hotelového bazéna
  • bezplatné používanie fitka
  • používanie práčky a sušičky je spoplatnené
  • ďalšie vzdelávanie je možné a hradí ho prevádzka
  • zľava na lístok na lyžovanie a horskú železnicu
  • zľavy na pobyty v hoteli / vo všetkých detských hoteloch skupiny partnerov www.kinderhotels.com

Takto sa stanete súčasťou tímu

Nekomplikovanie, srdečne a spontánne: s týmito tromi vlastnosťami ste v našom hoteli na správnom mieste – a my ich oceníme, už keď sa budete uchádzať o prácu u nás.

Ozvite sa nám telefonicky: pani Claudia Ebner 0043 (0)664 750 780 05  alebo

nám pošlite svoj životopis a odporúčania emailom na: [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / zamestnávateľ:

Kinderhotel Laderhof GmbH
Greit 1
6532 Ladis, Rakúsko

Kontaktná osoba: Claudia Ebner
Tel.: 0043 (0)664 750 780 05
[email protected]

www.laderhof.at

Tešíme sa na Váš email!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 4810715  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 740 EUR/mesiac