Všestranný remeselník / montér (staviteľ lodí) – Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Köstendorfer Landesstraße 7, 5163 Mattsee, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
2 533 EUR/mesiacVaša mzda Zo zákona sme povinní uviesť minimálnu mzdu stanovenú v kolektívnej zmluve. Tá činí 2 533 eur hrubého/mesiac pre pozíciu vyučeného tesára na základe zamestnania na plný úväzok. V závislosti na kvalifikácii sa výška mzdy môže líšiť. Radi však mzdu navýšime na základe vašej kvalifikácie, praxe a angažovanosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: 5163 Mattsee - nástup možný ihneď - plný úväzok - rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú

Náš SUNBEAM tím hľadá posily

Utvárajte spoločne s nami budúcnosť jachtárskej brandže. Staňte sa súčasťou tímu SUNBEAM a nastavujte s nami nové štandardy. Či už ide o učňovskú prípravu, stáž alebo nástup do zamestnania: našim zamestnancom ponúkame príležitosť samostatne prispievať k spoločnému dielu a niesť zodpovednosť. Možnosti uplatnenia a kariérneho rozvoja sú pestré. Staňte sa súčasťou tohto skvele zohraného tímu! Tešíme sa na vašu prihlášku uchádzača.

Hľadáme

všestranného remeselníka / montéra  (m/ž/iné)
(staviteľa lodí)

Plný úväzok, 40 hodín týždenne

Sme rodinná firma, ktorá si zakladá na tímovej spolupráci. Oblasť činnosti je široká a príležitosť prevziať zodpovednosť je veľká. Pracovnú pozíciu vám prispôsobíme tak, aby sme podporili vaše silné stránky.

Vaše úkoly

  • Stavba plachetnic

Váš profil

  • ukončené odborné vzdělávání
  • znalost němčiny alespoň na úrovni A2
  • lakýrnické znalosti jsou výhodou, ale nejsou podmínkou

Naše nabídka

  • trvalý pracovní poměr
  • z velké části samostatná práce
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • klouzavý 4denní týden

Informácie o výberovom konaní

Kontakt / Zamestnávateľ

Svoje prihlášky posielajte, prosím, na:

Sunbeam Watersports GmbH

Frau Beatrice Schöchl-Daumiller, M.A.
[email protected]
+43 (0)6217/55810

Köstendorfer Landesstraße 7
5163 Mattsee
Rakúsko

www.sunbeam-yachts.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 4809938  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 533 EUR/mesiac