Kuchár / kuchárka – Feldkirchen, Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Feldkirchen an der Donau, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
apríl/máj 2024
1 900 EUR/mesiacNa základe právnych štandardov o kolektívnej pracovnej zmluve ponúkame plat vo výške 1.900 € (pri plnom úväzku). Preplatok možný v závislosti na kvalifikácii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamo pri krásnych Feldkirchnerských jazerách na kúpanie na vás čaká reštaurácia. Náš podnik sa skladá z jazerného kiosku na kúpanie, taverny na mušt, miesta pre brunch a akcie a tiež z oblasti vodných športov JETLAKE. Sme mladý tím a hľadáme motivovaných tímových hráčov.

PRIDAJTE SA K NÁŠMU TÍMU!

KUCHÁR / KUCHÁRKA

plný úväzok, čiastočný úväzok;

miesto výkonu práce: Feldkirchen/Donau;

nutný vlastný automobil;

možný nástup: apríl/máj 2024.

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • jedno z najkrajších pracovísk v Rakúsku,
  • zadarmo možnosť wakeboardingu a SUP pred/po práci,
  • zvláštne podmienky na využitie našich služieb a našej ponuky,
  • rôznorodá, vzrušujúca práca pri krásnom jazere,
  • mladý, motivovaný a angažovaný tím,
  • rôzne možnosti pracovnej zmluvy, nepravidelný pracovný čas.

TVOJA NÁPLŇ PRÁCE:

  • všeobecné kuchynské práce,
  • varenie na akcie,
  • varenie pre systémové stravovanie,
  • aktívna podpora v kuchyni,
  • obozretná podpora kuchyne pre brunche a eventy,
  • podpora kioskovej kuchyne,
  • krájanie, umývanie a upratovanie kuchynských priestorov.

ČO POŽADUJEME:

  • odborné vzdelanie a prax v kuchyni,
  • precízne práce a dodržiavanie hygienických podmienok,
  • spoľahlivosť, flexibilita a odolnosť,
  • radosť z práce,
  • dobrá znalosť nemčiny.

ABY SA NAŠLO, ČO K SEBE PATRÍ, PRIHLÁS SA EŠTE DNES.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT / ZAMESTNÁVATEĽ:

POŠLI PRIHLÁŠKU SO ŽIVOTOPISOM:

SEESEITN FELDKIRCHEN - JETLAKE | MOSTVIERTERL | DASSEE
Juliane Eder | Badeseestraße 6 | 4101 Feldkirchen a. d. Donau

www.seeseitn.at

alebo pošli e-mail na: [email protected]

TEŠÍME SA AŽ ŤA POZNÁME.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 4795921  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac