Silničář / pomocný stavební dělník (ž/m/jiné) – Německo

Medialink Communications Consult s.r.o.

Místo práce
Im Gewerbegebiet 10, 06679 Hohenmölsen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lokalita: 06679 Hohenmölsen (blízko Lipska), Sasko-Anhaltsko – týdenní montážní práce po celém Německu – ubytování v jednolůžkových pokojích

Pro naši divizi zaměřenou na oblast tenkých vrstev při montážích za studena v lokalitě 06679 Hohenmölsen přijmeme do pracovního poměru silničáře / pomocné stavební dělníky (ž/m/jiné)

Požadavky:

  • jste angažovaní, spolehliví, dochvilní a odolní, rádi pracujete v týmu
  • týdenní montážní práce po celém Německu pro vás nejsou problém
  • ideálně máte řidičský průkaz na nákladní automobil (žádoucí, ne nezbytně nutné)

Požadovaná znalost němčiny:

  • němčina na komunikativní úrovni, abyste se domluvili s kolegy a nadřízenými

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

  • rozmanitou a perspektivní práci na plný úvazek (s několika českými kolegy)
  • důkladné zapracování a odměnu odpovídající výkonu – nástupní mzda 16,00 eur/h plus diety jsou samozřejmostí
  • ubytování je zpravidla v jednolůžkových pokojích a společná doprava na stavbu z Hohenmölsenu je zajištěna služebním vozem

Informace o náboru

Vzbudili jsme Váš zájem?

V tom případě nám zašlete přihlášku s kompletními podklady o uchazeči – důležité: pokud možno prosíme v německém jazyce – e-mailem na: [email protected]

Zaměstnávatel / Poštovní adresa:

LIESEN...alles für den Bau GmbH
Im Gewerbegebiet 10
06679 Hohenmölsen

Tel.: +49034441399732
E-mail: [email protected]

www.liesen.com

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4785632  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.