Kuchári (m/ž) - Švajčiarsko, Rakúsko, Južné Tirolsko, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
3 727,37 - 4 357,04 EUR/mesiacPlat sa vypláca vo švajčiarskych frankoch. Plat závisí od kvalifikácie: 3 682.00 - 4 304.00 CHF.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voľné pracovné miesta v rôznych destináciách vo viacerých rozličných gastronomických prevádzkach vo Švajčiarsku, Rakúsku a Nemecku.

Priebežne hľadáme personál v hotelových gastronómiách:

- kuchárov / kuchárky

Voľné miesta vo Švajčiarsku - Rakúsku - Nemecku.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Gastro A. Walser GmbH
Gartenweg 13,
7203 Trimmis

E-mail: [email protected]

Podajte si žiadosť o zamestnanie teraz online:

Alebo nám pošlite svoju kompletnú žiadosť (životopis, profesijné referencie, vzdelanie) - najlepšie v nemčine alebo angličtine - e-mailom:

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár/kuchárka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4534800  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 727,37 EUR/mesiac