Mechanik (m/ž/iné) – Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Otto-Hahn-Straße 5, 34123 Kassel, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
16 EUR/hod.Ponúkame: - príplatky: špeciálnu odmenu vo forme 13. platu; - ďalšie výhody: - montážne práce odmeňujeme dvojitou sadzbou diét, - ponúkame podnikové dôchodkové pripoistenie, - vyplácame prémie v závislosti od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Kassel, Hesensko - nástup ihneď - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Ako líder na trhu s automatickými systémami triedenia prázdnych obalov vyvíjame a vyrábame patentované detekčné a triediace stroje pre nápojový priemysel. Pritom využívame inovačnú silu a nadšenie našich zamestnancov.

Naša spoločnosť sa v posledných rokoch veľmi úspešne rozvíja a stále rastieme!

Preto pre našu pobočku v Kasseli hľadáme na medzinárodnom pracovnom trhu na najbližší možný termín:

mechanika (m/ž/iné)

Vaša rozmanitá pracovná náplň:

- mechanická výroba zostáv u nás na pobočke podľa technických výkresov,
- montáž zhotovených systémov na mieste u našich zákazníkov.

Požiadavky na vás:

- kvalifikácia: v Nemecku uznávaná odborná kvalifikácia ako priemyselný mechanik;
- prax: máte už praktické skúsenosti s mechanickou tvorbou zostáv podľa výkresových špecifikácií;
- ochota cestovať: hlavne počas týždňa;
- komunikácia: znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.

Ako partner pre vašu profesijnú budúcnosť vám ponúkame viac:

- istotu: pracovnú zmluvu na dobu neurčitú;
- mzdu: atraktívnu mzdu minimálne 16,00 eur/hod;
- dovolenka: 30 platených dní dovolenky za rok;
- príchod:
- prevzatie cestovných nákladov,
- pomoc pri zabezpečení vhodného ubytovania,
- organizácia intenzívneho jazykového kurzu.

Otestujte si nás! Radi vám zaistíme platenú prácu na skúšku v našej spoločnosti.

vision-tec gmbh
Otto-Hahn-Str. 5
34123 Kassel
www.vision-tec.de

Kontaktná osoba: E. Winterhoff
E-mail: [email protected]
Tel.: +49 561 9798 00 52

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

priemyselný mechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4503947  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 16 EUR/hod.