Gazdiná / správca domácnosti (m/ž/iné) - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Nienburg/Weser, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
2 300 - 3 050 EUR/mesiacročný plat: 27.600 - 36.600 € (v závislosti od vzdelania a odborných schopností uchádzačov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Nienburg, Dolné Sasko - nástup ihneď - pracovná zmluva na dobu neurčitú

Na najbližší možný termín hľadáme

gazdinú / správcu domácnosti
pre privátnu sféru v lokalite Nienburg.

Vaše úlohy

- organizácia domácnosti vrátane kompletnej starostlivosti o bielizeň, profesionálnej starostlivosti o miestnosti a nábytok,
- zariaďovanie nákupov, príprava jedál, varenie a pečenie – s ohľadom na zdravé stravovanie na dobrej úrovni,
- vodičské služby, pochôdzky (napr. sprievod pri návšteve lekára),
- nakupovanie a s tým súvisiace hospodárenie, udržovanie zásob,
- organizácia a riadenie ďalšieho personálu starajúceho sa o dom a ošetrovateľského personálu,
- dohováranie termínov s remeselníkmi, kontrola a preberanie vykonaných prác,
- príležitostná príprava občerstvenia pre hostí a ďalšie aktivity po dohode,
- dekorácia priestorov napr. kvetinovou výzdobou s ohľadom na ročné obdobie.

Dôvody pre vaše rozhodnutie

- zodpovedajúca odmena,
- trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú,
- atmosféra ocenenia a transparentnosti,
- zodpovednosť a priestor pre kreativitu,
- 30 dní dovolenky/rok,
- podnikové dôchodkové zabezpečenie po skončení skúšobnej doby,
- plný úväzok.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na vaše prihlášky.

Rahn Education
Dr. P. Rahn & Partner Schulen in freier Trägerschaft
Gemeinnützige Schulgesellschaft mbH
Salomonstraße 10
04103 Leipzig

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore gazdiná / správca v domácnosti alebo opatrovateľ/opatrovateľka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vaša kvalifikácia

- vzdelanie v odbore gazdiná/správca v domácnosti alebo opatrovateľ/opatrovateľka,
- máte znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni (dokážete sa nemecky bez problémov dohovoriť),
- ste absolútne spoľahliví a už máte prax vo vedení súkromnej domácnosti alebo ako opatrovateľ/ka,
- pracujete uvedomelo, spoľahlivo a samostatne,
- ste priateľská, vyrovnaná osobnosť, predpokladáme diskrétnosť, lojalitu a spoľahlivosť,
- vodičský preukaz a vodičská prax.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4475740  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac