Kuchár - pizzaiolo / pizzer - Švajčiarsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Giebenacherstrasse 31, 4302 Augst, Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
3 887 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto): 3 800.00 CHF / mesiac. Plat sa vypláca vo švajčiarskych frankoch (CHF).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: rímske mesto Augusta Raurica, asi desať kilometrov východne od Bazileja vo Švajčiarsku

Pre našu taliansku reštauráciu v srdci rímskeho mesta Augusta Raurica hľadáme zamestnancov na nasledujúce pozície:

- Kuchár a pizzaiolo / pizzer

Základná znalosť nemčiny alebo angličtiny výhodou, pracovné skúsenosti žiaduce.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Restaurant Römerhof
Giebenacherstrasse 31
4302 Augst

www.cedro.ch

Žiadatelia nás môžu kontaktovať telefonicky alebo e-mailom:

0041 61 811 17 67

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4388511  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 887 EUR/mesiac