Pracovník obsluhy, Rakúsko (Algavské Alpy)

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Walserstraße 27, 6991 Riezlern, Rakúsko
Termín nástupu
od 17.12.2021
2 400 EUR/mesiacHrubé mzdy pre obsluhu sú od 2.400,- (6 dní v týždni).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: Riezlern v údolí Kleinwalsertal, spolková krajina Vorarlbersko – na zimnú sezónu alebo celoročné zamestnanie – bezplatné stravovanie a ubytovanie

My, hotel Jagdhof**** v najlepšej lokalite v obci Riezlern v údolí Kleinwalsertal v Rakúsku (priamo na hranici s nemeckým regiónom Allgäu)

hľadáme na nadchádzajúcu zimnú sezónu od 17. 12. 2021 (alebo tiež možnosť neskoršieho nástupu) až do 18. 4. 2022

alebo na celoročné zamestnanie:

- pracovníkov obsluhy m/ž/iné,
- recepčných m/ž/iné,
- chyžné m/ž/iné.

- 5 alebo 6 dní v týždni, čiastkový 13. a 14. plat (príspevok na Vianoce a na dovolenku),

- bezplatné stravovanie a ubytovanie,

- náklady na cestu k nám aj späť uhradíme.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Tešíme sa na vaše zavolanie alebo na prihlášky uchádzačov na:

Hotel Jagdhof
Richard Kessler, Walserstraße 27, 6991 Riezlern

Kontaktná osoba: Richard Kessler
tel.: 0043 660 170 96 57
e-mail: [email protected]

Dôležité: prosím, pošlite nám svoju žiadosť v nemčine.

www.jagdhof-kleinwalsertal.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.
ID: 4214067  Dátum zverejnenia: 30.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac