Pomocné sily do výroby v zmenovej prevádzke, pomocné sily do výroby v mäsovom priemysle

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Lange Straße 50, 33378 Rheda-Wiedenbrück, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod. Odpracované nadčasy sa preplácajú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť nemčiny nie je podmienkou – Ubytovanie zaistené – Miesto výkonu práce: región východné Vestfálsko/Severné Porýnie-Vestfálsko

Sme spoločnosť sídliaca v Nemecku a pre popredného európskeho výrobcu potravín so sídlom v regióne východné Vestfálsko/Severné Porýnie-Vestfálsko hľadáme na okamžitý nástup a na dlhodobý stály pracovný pomer

- pomocné sily do výroby v zmenovej prevádzke (m/ž/iné)

Hľadáme zamestnancov do zmenovej prevádzky, ktorí môžu preukázať prax vo výrobe a/alebo v potravinárstve.

Ide ako o jednoduché výrobné činnosti, ktoré možno vykonávať ihneď po zaučení, tak o fyzicky náročné baliace činnosti (pozícia: "Produktion")

- pomocné sily do výroby so skúsenosťou v mäsovom priemysle (m/ž/iné)

Skúsené zaobchádzanie s nožmi na rezanie a spracovanie mäsa je podmienkou. (pozícia: "Fleisch)

Znalosť nemčiny (úroveň A2/B1) je výhodou.

Pracovný pomer je uzatváraný priamo so zamestnávateľom, výrobným podnikom, nie prostredníctvom sprostredkovateľských spoločností, firiem poskytujúcich agentúrnych zamestnancov a pod.

Ide o dlhodobý stály pracovný pomer v Nemecku, za podmienok nemeckého sociálneho poistenia.

Hrubá hodinová mzda činí 10 eur, odpracované nadčasy sa preplácajú.

Prípadné cestovné náklady na dopravu do Nemecka pri prvom nástupe do zamestnania budú preplatené.

Ubytovanie v udržiavaných a zariadených dvojlôžkových izbách za prijateľné nájomné bude zaistené.

Svoje vypovedajúce ponuky uchádzača zasielajte prosím s označením "Produktion" / "Fleisch" e-mailom na [email protected]

TBR Personalservice GmbH | Lange Straße 50 | 33378 Rheda-Wiedenbrück | www.burservice.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Hybernská 1012/30
11000 Praha 1
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 3825089  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.